Blackjack w literaturze

Dla każdego pasjonata gry w Blackjacka przytoczone poniżej publikacje stanowią cenny nabytek i niewyczerpany potok wiedzy na temat tej właśnie gry. Pierwszą książką jaką pragnę tu przytoczyć jest dzieło „Blackjack A Winner’s Handbook” którą napisał Jerry L. Patterson.

Jest to wydanie wznowione poszerzone o internetowe kasyna gry których liczba rośnie nieustająco. Autor miał na celu nauczyć czytelnika jak w dzisiejszym środowisku można wygrywać w Blackjacka. Następną publikacją wartą uwzględnienia jest dzieło Freeda Ranzey’a „Blackjack Bluebook” Autor podzielił książkę na trzy części obrazujące kolejne etapy gry w Blackjacka. Celem autora było sprawić by gracze się rozwijali. Wszystko napisane w bardzo przystępny sposób. „The World’s Greatest Book” napisana przez Humbley’a i Coopera to kolejna książka abecadło dla gracza w Blackjacka.
Autorzy skutecznie uczą liczenia kart w każdych sytuacjach. Publikacja poleca graczom system liczenia kart Hi-Opt1 co jest raczej nie polecane przez niektórych przedstawicieli hazardowych środowisk.

gry online vpn