Bukmacher sportowy Expekt dla Polaków

Jak wiadomo bukmacher sportowy Expekt dla Polaków hjest od dawna dobrze znany.
Istnieje od 1999 roku. Ponad 1 500 000 zadowolonych klientów. Gra z Expekt jest prosta, bezpieczna i łatwo dostępna. Grasz przez Internet, a tu nie ma stałych godzin otwarcia. Możesz grać 24h/dobę, do 5 minut przed rozpoczęciem zdarzenia.

Bukmacher sportowy Expekt dla Polaków oferuje duży wachlarz dyscyplin w każdych rodzajach sportów i daje Ci ponad 1000 zdarzeń tygodniowo!

Jak grać ? „Aby móc rozpocząć korzystanie z naszych serwisów, musisz najpierw otworzyć konto gracza u nas. Otwarcie konta jest bezpłatne. Musisz być zalogowany do swojego konta gracza, aby móc grać. Żeby zagrać w Pokera musisz najpierw pobrać oprogramowanie Klienta Pokera, które znajdziesz w lobby Pokera. Poniżej znajdziesz kolejne kroki, które musisz uczynić, aby otworzyć konto gracza”:

Wybierz walutę Twojego konta gracza. Powinna to być ta sama waluta, której używasz dla swojego konta bankowego.
Wybierz swoją Nazwę Użytkownika i Hasło.
Podaj swoje imię i nazwisko, adres, e-mail i numer telefonu (te informacje będą przechowywane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych).
Zapoznaj się z naszymi 'Przepisami i Warunkami' klikając w link. Kliknij w okienko po lewej stronie, kiedy zaakceptujesz przepisy.
Zostałeś teraz zaakceptowany, jako klient Expekt.com. Proszę upewnij się, że wprowadzone przez Ciebie dane są prawidłowe i kliknij w kontynuację.
Jeżeli zauważyłeś jakiś błąd, możesz go poprawić udając się do zakładki 'Konto' i 'Dane Personalne', kiedy jesteś zalogowany, do swojego konta gracza, na naszej stronie. Tutaj możesz zmienić swoje wszystkie dane, poza nazwą użytkownika i walutą, oraz imieniem i nazwiskiem. Nie zapomnij potwierdzia wprowadzonych zmian klikając w przycisk 'Zmień' na dole strony.

Jak umieścić zakład ? Musisz być zalogowany aby móc umieścić zakład. Umieszczasz zakład poprzez kliknięcie w kursy, które życzysz sobie zagrać. Kiedy klikniesz w kursy, kupon z wybranymi zakładami pojawi się po Twojej lewej stronie na ekranie. Jeżeli zrezygnujesz z zagrania określonego zakładu, kliknij w symbol kosza obok wybranego przez Ciebie zakładu. Jest to możliwe jedynie wtedy, kiedy jeszcze nie zatwierdzisz swojego zakładu. Nie jest możliwe anulowanie, czy też usunięcie zakładów, które już potwierdziłeś i zagrałeś.
Od chwili, kiedy potwierdzisz Twoje zakłady możesz odnaleźć je klikając w sekcję ‚w trakcie’ i później zostaną one przeniesione do sekcji ‚historia’. Ustalenie rezultatu dla danego zakładu, jest dokonywane jak najszybciej jest to możliwe po zakończeniu meczu. Wszystkie rezultaty muszą być potwierdzone przez dwa niezależne źródła zanim zostaną wypłacone, aby wyeliminować zaistnienie pomyłki.

gry online vpn