Strategie ruletki hazardowej

A oto jakie możemy wykorzystać strategie ruletki hazardowej na pieniądze:

Jak już wcześniej zostało wspomniane, ruletka, to gra losowa. Wszelkie strategie wydają się być stratą czasu. Jednak dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić tę prawdę na własnej skórze, poniżej opisujemy najpopularniejsze strategie w grze ruletka.

Obstawianie tylko czerwonego, lub czarnego pola Często używane, jednak daje tylko 50% szans na wygraną, która jest w stosunku 1: 1 •1-18 lub 19-36.
Szton jest umieszczany na jednym z pól oznaczonych 1-18, lub 19-36. Wygrana mnożona jest razy jeden.

Obstawianie parzystych, lub nieparzystych liczb.
Szton umieszczany jest na jednym z dwóch pól, oznaczonych Odd (nieparzyste), bądź Even (parzyste). Wygrana parzystych takich zakładach jest mnożona raz jeden.

System na „5”
W tym systemie wygrana jest równa 35:1 za każdą z pięciu trafionych liczb.

Kolumny
Pionowa kolumna numerów w siatce (na przykład: 3, 6, 9, 12, 15, 18, 21, 24, 27, 30, 33, 36). Zakład stawia się poza siatką na spodzie kolumny w polach oznaczonych 2 to 1. Jeśli wypadnie którakolwiek z tych liczb, kasyno wypłaca w stosunku 2 do 1. W tym zakładzie wyłączone jest 0 i 00

Obstawianie tuzina,•Jeśli kulka wypadnie na którymś z wybranych przez gracza tuzinów, wygrana jest w stosunku 2:1

Obstawianie wielokrotne, •Kiedy jeden zakład przegrywa, podwaja się go. Kiedy wygrywa, wraca się do pierwszego układu, jednak ten typ strategii daje od 25 do 50% szans na wygraną. Aby móc korzystać z tej taktyki trzeba posiadać sporą sumę pieniędzy.

gry online vpn